Telefon
WhatsApp
X
Hakkımızda

Hakkımızda

YZH Filo, merkezi Ankara olmak üzere operasyonel araç kiralama sektöründe Türkiye’nin tüm bölgelerine uzanan hizmet ağı ile uzun yıllardır sizlere hizmet sunmaktadır. Kısa dönem bireysel ihtiyaçlarınıza yönelik araç kiralama ile başlayan serüvenimiz sizlerin memnuniyet ve güveninizle, iş dünyasının tüm taleplerini karşılayacak yönde hızla büyümüştür. 

YZH Filo, yılların tecrübe ve uzmanlığıyla her sektörün ihtiyaçlarına özel çözümler üreten araç filosu ve filo yönetimi ekibi ile uzun dönem araç kiralama taleplerinizi en hızlı ve etkin şekilde karşılamaktadır. KOBİ’lerden, kurumsal işletmelere kadar her ölçekte işletmeye uzun dönem araç kiralama talebi kaç araç için, hangi tür araçlar için olursa olsun (binek otomobil,  arazi taşıtları, pick-up vb.) her marka ve modeli kapsayan çok geniş yelpazede operasyonel araç kiralama hizmeti vermektedir.

Kamu kurumlarının hizmetlerini en iyi şekilde sürdürülebilmeleri hedefiyle, uzun dönem araç kiralama taleplerinin ardından iş modellerine uygun olan araçların seçiminden başlayarak, çalışma şartlarında yaşanabilecek her türlü olası olumsuz durum gerçekleşmeden önce engelleme taraftarı olarak proaktif bir yaklaşım benimseyen tecrübeli YZH Filo Ekibi, kurumlara filo yönetimi hizmeti sunmaktadır. 
Bir çok kamu kurumu, şirketler uzun dönem taşıt ihtiyaçlarını yıllardır  operasyonel kiralama ile YZH Filo’ dan karşılamakta ve bizimle iş ortaklığı yapmaktadır.