Telefon
WhatsApp
X
Transfer Hizmetleri

Transfer Hizmetleri

Araç kiralama sektörünün sağlamış olduğu imkânlardan bir tanesi de transfer hizmetidir. Transfer; klasik araç kiralamada yetki tamamen sizdeyken, transferde size bir şoförün eşlik etmesidir. Araç kullanmak istemediğinizde ya da bir yerden bir yere giderken yol, güzergah hakkında bilginiz olmadığında transfer hizmetini tercih edebilirsiniz. Size özel tahsis edilmiş, deneyimli şoförümüz ile yolculuğun keyfini çıkarırken aynı zamanda varsa halletmeniz gereken işleri tamamlayabilir, notlarınızı inceleyebilir ya da akan trafikte araçlara ve yola dikkat kesilmektense sadece manzarayı izleyebilirsiniz.

 

Transfer Nedir? 

Transfer; kiraladığınız aracın size şoför ile birlikte tahsis edilmesidir. Transfer hizmetinde görevli olan şoförlerimiz alanında deneyimli, yol güzergâhları hakkında bilgili, yolcu taşımacılığı alanında profesyonel kişilerdir.  Havaalanında ya da belirlediğiniz lokasyondan başlayan yolculuğunuz gideceğiniz noktaya kadar konforlu bir şekilde devam eder. Transfer hizmeti veren araçlar genellikle; minibüs, midibüs, otobüs gibi araçlar olmakla birlikte sedan araçların kullanımı da mümkündür. Yolcu taşıma kapasitesi göz önünde bulundurularak hizmet sunulan günlük transfer işleminde, yük taşıma ihtimaline karşında hazırlıklıdır. Geniş bagaj hacmi ile tek seferde birden fazla yolcu ve yük taşınabilir.  Bu hizmet için hazırlanan araçlar, konforlu ve yüksek donanımlı araçlardır. 

Transfer Nasıl Uygulanır?

Araç kiralama yapılırken transfer istenildiğinin belirtilmesi gerekir. Yoğun olarak havaalanlarında tercih edilen bu hizmetin, şehir dışından gelen misafirler için oldukça avantajı vardır. Transfer hizmetlerinde yolcu alım noktası ile varış noktası arasında bir güzergah belirlenir ve bu mesafe için yol hız limitleri, hava şartları ve trafik koşulları gibi durumlar göz önüne alınarak bir program oluşturulur. Yolcu ile paylaşılan bu program çerçevesinde, yolcu alındığı an hizmet başlar ve gideceği noktaya ulaştığı an hizmet biter. İstenirse birden fazla durak belirlenerek, planlama yapılabilir. Tüm bu işlemler sizin ihtiyacınız doğrultusunda belirlenir ve planlanır. Şehirlerarası yolculuk yapıyorsanız ya da yoğun bir gün geçiriyorsanız, işlerinizin hızlanması için transfer araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız bu konuda gerekli bilgileri size verecektir.

Transfer Avantajları

Genellikle şehir değişikliği yapacak olan müşterilerimizin tercih ettiği transfer hizmeti fazlaca avantaja sahiptir. Havayolunu kullanarak yaptığınız yolculuklarda havalimanı transfer hizmetimizi seçerek, varacağınız noktaya güvenle ulaşabilirsiniz. Yeni bir şehirde yol güzergâhını bilemeyebilirsiniz. Bu durumda ulaşım sıkıntısı yaşamamak adına transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda konaklama yapacaksanız ve bunun için oteli kullanacaksanız otel transfer hizmetimiz de sizler için uygundur. Bilinmeyen bir şehirde kendi iradenizde olan aracı kullanmaktansa size özel tahsis edilmiş şoförlü transfer hizmeti çok daha memnun edecektir.